Archivo de la etiqueta: mushing

Mushing Vallgorguina 2016

Os días 14 e 15 de febreiro celébrase o Mushing de Vallgorguina – 4ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Vallgorguina (Barcelona).
Máis información [ver].

Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), José L. Miguens (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Albino Mayán (ACADE), Roberto Salvado (ACADE) participan nesta proba.

Óscar Piñeiro 1º en Canicross Sénior
Abino Mayán 2º en Bikejoring Veterán
Roberto Salvado 3º en Canicross Veterán
Mónica Touriño 3ª en Canicross Sénior

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing A Estrada 2016 – Copa de España

O día 24 de xaneiro celébrase o Mushing de A Estrada – 3ª Proba da Copa de España de Mushing na localidade de A Estrada (Pontevedra).
Máis info aquí.
Web RFEDI aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Cartel da proba [aquí]
  • Inscripción web organizador [aquí]
  • Lista de inscritos Copa de España [ver]
  • Lista de saída [ver]

A inscrición para os participantes da Copa de España de Mushing ten que facerse tamén a través da extranet da RFEDI.

Resultados Mushing A Estrada Copa España
Fotos Mushing A Estrada Copa España

Clasificación da Copa de España de Mushing [ver]

CartelAEstrada2016

 

Mushing de Rodeiro 2015

O día 12 de decembro celébrase o Mushing de Rodeiro – 2ª Proba da Liga Galega de Mushing na localidade de Rodeiro (Pontevedra).

  • Regulamento da proba [ver]
  • Acceso Rodeiro [ver], Instalacións [ver]
  • Recorrido [ver], Perfil [ver]
  • Inscrición [pechada]
  • Lista de inscritos [ver]
  • Lista de saída [ver]

Nota da organización: A saída adiantase ás 15:45 por mor do alto número de participantes.

Resultados Mushing Rodeiro
Fotos Mushing Rodeiro

Información da Liga Galega de Mushing [ver]

01 Grunge Ultimate

Campionato España Mushing Terra 2015

Os días 28 e 29 de novembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Covarrubias (Burgos).
Máis información aquí

  • Convocatoria: [ver]
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída: [ver]

O peche de inscripcións o día 9 de novembro ás 20:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Alberto González (CVigo), César F. Blanco (CVigo), José Casal (CVigo), David Suárez (CVigo), David Costas (CVigo), Benito T. Currás (CVigo), Óscar Piñeiro (KennelDEN), Fernando Pérez (SenBal), Santiago Santiago (NaturalAC), Alejandro Gómez (AGOMEZ), Arturo González (AGOMEZ) participan en Canicross Senior (DCM).
Mónica Turiño (KennelDEN), Julia Castro (ACADE), Alba Paz (NaturalAC) participan en Canicross Senior (DCW).
Gumersindo Martínez (KennelDEN), Roberto Salvado (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), David Neira (AGOMEZ) participan en Canicross Veterán (DCMV).
Sonia Lois (ACADE) participa en Canicross Veterán (DCWV).
José L. Miguens (KennelDEN) participa en Canicross Junior (DCMJ).
César F. Blanco (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Ramiro Tosar (ACADE), Francisco García (NaturalAC), Sergio Barreiro (NaturalAC), Óscar Choren (AGOMEZ), Alejandro Gómez (AGOMEZ) participan en Bikejoring Senior (DBM).
Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE) participan en Bikejoring Veteráns (DBMV).
Ledicia Seoane (KennelDEN), Noelia Piñeiro (KennelDEN), Paula Hernández (AGOMEZ) participan en Bikejoring Senior (DBW).

Fernando Pérez Campeón en Canicross Senior.
Óscar Piñeiro Subcampeón en Canicross Senior.
José L. Miguens Subcampeón en Canicross Junior.
Mónica Touriño 4ª en Canicross Senior.
David Neira 4º en Canicross Veterán.
Albino Mayán 4º en Bikejoring Veterán.
Paula Hernández 4ª en Bikejoring Senior.

Resultados xornada sábado: [ver]
Resultados
 finales: [ver].

PodiumDCM

cartelctoespana

 

Mushing Tierras del Moncayo 2015

Os días 14 e 15 de novembro celébrase o 1º Premio Tierras del Moncayo – 1ª proba da Copa de España de Mushing no Embalse de Santa Ana en Tarazona (Zaragoza).
Máis información [ver].
Planos [ver]

Óscar Piñeiro (KennelDEN), José L. Míguens (KennelDEN), Telesforo Currás (CVigo) participan en Canicross Sénior (DCM).
Mónica Touriño (KennelDEN) participa en Canicross Sénior (DCW).
Gumersindo Martínez (KennelDEN) participa en Canicross Veterán (DCMV).
Sonia Lois (ACADE) participa en Canicross Veterán (DCWV).
Óscar Piñeiro (KennelDEN), Roberto Salvado (ACADE) participan en Bikejoring Sénior (DBM).
Ledicia Seoane (KennelDEN), Noelia Piñeiro (KennelDEN) participan en Bikejoring Sénior (DBW).
Albino Mayán (ACADE) participa en Bikejoring Veterán (DBMV).

Abino Mayán 3ª en Bikejoring Veterán
Óscar Piñeiro 1º en Canicross Sénior
Gumersindo Martínez 3º en Canicross Veterán
Mónica Touriño 2ª en Canicross Sénior

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]