Archivo de la etiqueta: mushing

Mushing La Pobla de Cérvoles 2017

Os día 4 e 5 de febreiro celébrase o Mushing de La Pobla de Cérvoles – 3ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Pobla de Cérvoles (Lleida).
Máis información [ver].

Noelia Piñeiro (Kennel), Mónica Touriño (Kennel), Paula Hernández (AGomez), Óscar Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Roberto Salvado (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Benito T. Currás (CVigo), Alejandro Gómez (AGomez)  participan nesta proba.

Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 1º en DCM
Roberto Salvado 2º en DBMV
Paula Hernández 3ª en DBW

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing Villamanta 2017

O día 22 de xaneiro celébrase o Mushing de Villamanta – 2ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Villamanta (Madrid).
Máis información [ver].

Noelia Piñeiro (Kennel), Mª Francisca Ferreiro (Lobos), Belén Bascoy (CVigo), Mónica Touriño (Kennel), Sonia Lois (ACADE), Julia Castro (ACADE), Paula Hernández (AGomez), Mª José Hernández (AGomez), Gumersindo Martínez (Kennel), José L. Miguens (Kennel), Césa F. Blanco (CVigo), Benito Curras (CVigo), David Costas (CVigo), David Suárez (CVigo), Oscar Piñeiro (Kennel), Ramiro Couce (Lobos), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Francisco Alfaro (Indep), Alejandro Gómez (AGomez) participan nesta proba.

Roberto Salvado 1º en DBMV
Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 2º en DCM
José L. Miguens 2º en DCWJ
Alejandro Gómez 3º en DBMV
Sonia Lois 3ª en DCWV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing La Fresneda 2017

O día 8 de xaneiro celébrase o Mushing La Fresneda na localidade de Siero (Asturias).
Máis información [ver].

Isabel Duarte (ACADE), Paula Hernández (AGomez), Iris Vidal (NatAC), Sandra Maceiras (NatAC), Ángel Lira (CVigo), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A, Novo (AGomez), Marco A. Pérez (NatAC) participan nesta proba. 

Resultados [ver].

Mushing A Estrada 2016 – Copa de España

O día 18 de decembro celébrase o Mushing de A Estrada – 1ª Proba da Copa de España de Mushing na localidade de A Estrada (Pontevedra).
Máis info aquí.
Web RFEDI aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Cartel da proba [aquí]
  • Inscripción web organizador [aquí]
  • Lista de inscritos Copa de España [ver]
  • Lista de saída [ver]
  • Retransmisión en directo de la prueba: [ver]

A inscrición para os participantes da Copa de España de Mushing ten que facerse tamén a través da extranet da RFEDI.

Resultados Mushing A Estrada Copa España
Fotos Mushing A Estrada Copa España

Clasificación da Copa de España de Mushing [ver]

mushingaestrada2016_coemt

Campionato España Mushing Terra 2016

Os días 3 e 4 de decembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Ólvega (Soria).
Máis información aquí

  • Convocatoria: [ver]
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída: [ver]

O peche de inscripcións o día 16 de novembro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Oscar Piñeiro (Kennel), Fernando Pérez (SenBal), Juan F. Cuesto (AGOMEZ), Arturo González (AGOMEZ), Juan M. Piquer (AGOMEZ), Santiago Santiago (AGOMEZ), César F. Blanco (CVIGO), David Costas (CVIGO), Angel Lira (CVIGO), David Suárez (CVIGO), Alejandro Gómez (AGOMEZ) participan en DCM.
José L. Miguéns (Kennel) participa en DCMJ.
Gumersindo Martínez (Kennel), Francisco Alfaro (Indep.), Roberto Salvado (ACADE) , Albino Mayán (ACADE), Luis Pérez (ACADE), Alberto Quinteiro (CVIGO), Julio Rey (AGOMEZ) participan en DCMV.
Marco A. Pérez (NATAC), Angel Blanco (NATAC), Ramiro Tosar (ACADE) partipan en DBM.
Francisco García (NATAC), Víctor M. Loira (AGOMEZ), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis Pérez (ACADE), Alejandro Gómez (AGOMEZ) participan en DBMV.
Mónica Touriño (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Iris Vidal (NATAC), Sandra Maceiras (NATAC), Alba Paz (AGOMEZ), Elena Sáchez (AGOMEZ), Julia Castro (ACADE), Belén Bascoy (CVIGO) participan en DCW.
Jeannette de Buck (AGOMEZ), Mª José Hernández (AGOMEZ), Ana I. Rubio (AGOMEZ), Sonia Lois (ACADE), Mª Francisca Ferreiro (LOBOS) participan en DCWV.
Ledicia Seoane (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Iris Vidal (NATAC), Paula Hernández (AGOMEZ) participan en DBW.
Mónica Touriño (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Jean L. de Buck (AGOMEZ), Blas J. Flores (AGOMEZ) participan en DS2.

Mónica Touriño Campeona de España DCW
Fernando Pérez Campeón  de España DCM
Sonia Lois SubCampeona de España DCWV
José L. Miguens SubCampeón de España DCMJ
Oscar Piñeiro SubCampeón de España DCM
Belén Bascoy Tercera de España DCW

Resultados finales: [ver].

ctoespanamushingterra2016

Mushing Teo 2016

O día 5 de novembro celébrase o Mushing de Teo – 2ª Proba da Liga Galega de Mushing na localidade de Bustelo (Teo) (A Coruña).
Máis info aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Información datos [ver], perfil [ver], circuito [ver]
  • Inscrición [aquí]
  • Lista de inscritos [ver]
  • Lista de saída [ver]

Resultados Mushing Teo 

Información da Liga Galega de Mushing [ver]

cartelmushingteo