Archivo de la etiqueta: mushing

Mushing Valadares 2017

O día 17 de decembro celébrase o Mushing de Valadares na localidade de Beade (Pontevedra). Proba de calendario autonómico.
Máis info aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Mapas da proba [ver]
  • Inscrición [aquí]
  • Lista de inscritos [ver]
  • Lista de saída [ver]

Resultados Mushing Valadares

Mushing A Estrada 2017 – Copa de España

O día 8 de decembro celébrase o Mushing de A Estrada – 2ª Proba da Copa de España de Mushing na localidade de A Estrada (Pontevedra).
Máis info aquí.
Web RFEDI aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Cartel da proba [aquí]
  • Inscripción web organizador [aquí]
  • Lista de inscritos Copa de España [ver]
  • Lista de saída [ver]

A inscrición para os participantes da Copa de España de Mushing ten que facerse tamén a través da extranet da RFEDI.

Resultados Mushing A Estrada Copa España
Fotos Mushing A Estrada Copa España

Clasificación da Copa de España de Mushing [ver]

Campionato España Mushing Terra 2017

Os días 2 e 3 de decembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Valladolid.
Máis información aquí 

  • Convocatoria: [ver
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída: [ver]

O peche de inscripcións o día 15 de novembro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Mónica Touriño (Kennel), Belén Bascoy (CVigo), Susana Pérez-Bello (CVigo), Julia Castro (ACADE), Nerea González (ACADE) participan en DCW.
Óscar Piñeiro (Kennel), Moab González (Kennel), David Suárez (CVigo), Fernando Pérez (SenBal), José L. Miguens (SenBal), Joseba García (SenBal), Eloy Suárez (Kennel), David Costas (CVigo), Rául Bouzas (AGomez), Arturo González (AGomez), Iván Hierro (AGomez), Santiago Santiago (AGomez) participan en DCM.
Julia Salvado (ACADE), Carolina Santos (AGomez) participan en DCI.
Sonia Lois (ACADE), Paula Hernández (AGomez), Mª Francisca Ferreiro (Lobos) participan en DCWV.
Gumersindo Martínez (Kennel), Manuel Domínguez (Kennel), Pedro A. Guillamón (SenBal), Luis F. Pérez (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A. Novo (AGomez) participan en DCMV.
Noelia Piñeiro (Kennel), Alba Paz (AGomez) participan en DBW.
Joseba García (SenBal), Diego Fernández (AGomez), Daniel García (AGomez) participan en DBM.
Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A. Novo (AGomez), Ramiro Couce (Lobos) participan en DBMV.
Paula Hernández (AGomez) participa en DBWV.
Mónica Touriño (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Fernando Pérez (SenBal), David López (CCM), Alejandro Gómez (AGomez), Ramiro Couce (Lobos) participan en DS2.
Cristian Dueso (AGomez) participa en DS1.

Mónica Touriño CAMPIONA de España DCW
Óscar Piñeiro CAMPIÓN de España DCM
Carolina Santos CAMPIONA de España DCI
Fernando Pérez SUBCAMPIÓN de España DCM
Roberto Salvado SUBCAMPIÓN de España DBMV
Julia Diéguez SUBCAMPIONA de España DCI
Sonia Lois TERCEIRA de España en DCWV
Iván Hierro TERCEIRO de España en DCM

Resultados finales: [ver].
Fotos de Canicross Madrid [ver]

Mushing San Adrián de Juarros 2017

O día 19 de novembro celébrase o Mushing de San Adrián de Juarros – 1ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de San Adrián de Juarros (Burgos).
Máis información [ver].

Mª Francisca Ferreiro (Lobos), Ramiro Couce (Lobos), Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Eloy Suárez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Francisco Alfaro (Kennel), Manuel Domínguez (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Belén Bascoy (CVigo), Susana Pérez-Bello (CVigo), David Suárez (CVigo), Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE),  Julia Castro (ACADE), Nerea González (ACADE), Sonia Lois (ACADE), Julia Salvado (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Fernando Pérez (SenBal), José L. Míguens (SenBal), Joseba García (SenBal), Alejandro Gómez (AGomez), Arturo González (AGomez), Santiago Santiago (AGomez), Diego Fernández (AGomez), Alba Paz (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Cristian Dueso (AGomez) participan nesta proba.

Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 1º en DCM
Alejandro Gómez 1º en DCMV
Julia Salvado 2ª en DCI
Fernando Pérez 3º en DCM
Fernando Pérez 3º en DS2
Roberto Salvado 3º en DBMV
Paula Hernández 3ª en DBWV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]