Archivo de la etiqueta: mushing

Campionato España Mushing Terra 2021

Os días 3, 4 e 5 de decembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Ólvega (Soria).
Máis información aquí.

  • Nota informativa: [ver]
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [sprint] [mdistancia]
  • Listas de saída 1ª jornada: [sprint] [mdistancia]

O peche de inscripcións o día 19 de novembro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Mónica Touriño (Kennel), Iris Vidal (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel) participan en DCW
Sonia Lois (ACADE), Mª Francisca Ferreiro (AGomez) participan en DCWV
Julia Salvado (ACADE), Estela Corbacho (ACADE) participan en DCWJ
Carmen Salvado (ACADE) participa en DCWY
Diego Fernández (CPontevedra), Santiago Santiago (CPontevedra), Óscar Piñeiro (Kennel), Isaac Ordoñez (Zarkocan), Miguel Beiro (AGomez) participan en DCM
Jacobo Corbacho (ACADE) participa en DCMJ
Arturo González (CPontevedra), Alejandro Castro (Zarkocan), Marcos Otero (ACADE) participan en DCMV

Iris Vidal (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel) participa en DBW
Paula Hernández (AGomez) participa en DSWV
Cristian Martínez (Kennel), Antonio de Castro (Kennel), Isaac Ordoñez (Zarkocan), Gustavo Carracedo (ACADE), Moab A. González (AGomez), Daniel García (AGomez) participan en DBM

Angel Lira (Zarkocan), José A. Castro (Kennel), José M. Triñanes (Kennel), Alejandro Castro (Zarkocan), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Domingo Beiro (AGomez) participan en DBMV
Carmen Salvado (ACADE) participa en DS1WY
Julia Salvado (ACADE) participa en DS1WJ

Paula Hernández (AGomez) participa en DS1W
Angel Lira (Zarkocan), Daniel García (AGomez) participan en DS1M
José A. Castro (Kennel), Marc Gallego (AGomez) participan en DS2
Antonio de Castro (Kennel), Ramiro Couce (AGomez) participan en DR4

Angel Lira (Zarkocan), Arturo González (Kennel) participan en MDDB

Carmen Salvado (ACADE) 1ª en DCWY
Valeria B. Guridi (AGomez) 1ª en DCWJ
Jacobo Corbacho (ACADE) 1º en DCMJ
Mónica Touriño (Kennel) 2ª en DCW
Julia Salvado (ACADE) 3ª en DCWJ
Paula Hernández (AGomez) 3ª en DBWV

Resultados finais: [sprint] [mdistancia]
Fotos do Campionato: [ver]

Mushing La Pobla de Cérvoles 2021

Os días 20 e 21 de novembro celébrase o Mushing La Pobla de Cérvoles – 1ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de La Pobla de Cérvoles (Lleida).
Máis información [ver].

Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), Cristian Martinez (Kennel), José A. Castro (Kennel), José M. Triñanes (Kennel), Valeria B. Guridi (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Miguel Beiro (AGomez), Domingo Beiro (AGomez), Moab A. González (AGomez), Ángel Lira (Zarkocan) participan nesta proba.

Valeria Guridi 1ª en DCWJ
Mónica Touriño 2ª en DCW
Óscar Piñeiro 3º en DCM

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Campionato España Mushing Neve 2021

Os días 13 e 14 de marzo celébranse os Campionatos de España de Mushing Neve na estación de Baqueira Beret (Lleida).
Máis información aquí.

  • Regulamento Campionatos de España de Mushing Neve [ver]
  • Instruccións Campionato de España de Mushing Neve [ver]
  • Convocatoria [ver]
  • Lista de inscritos provisional [ver]
  • Lista de saída [ver]

O peche de inscripcións o día 1 de marzo ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

CANCELADA

Resultados [ver].

Campionato España Mushing Terra 2021

Os días 27 e 28 de febreiro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Ólvega (Soria).
Máis información aquí.

  • Nota informativa: [ver]
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída 1ª jornada: [ver]

O peche de inscripcións o día 11 de febreiro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Mónica Touriño (Kennel) participa en DCW
Óscar Piñeiro (Kennel), Miguel Beiro (AGomez) participan en DCM

Luis F. Pérez (Acade) participa en DCMV
Estela Corbacho (Acade), Julia Salvado (Acade), Valeria B. Guridi (AGomez) participan en DCWJ
Jacobo Corbacho (Acade) participa en DCMJ
Carmen Salvado (Acade) participa en DCI

Gumersindo Martínez (Kennel) participa en DCMV
Antonio de Castro (Kennel), Moab A. González (AGomez) participan en DBM

Paula Hernández (AGomez) participa en DBWV
José A. Castro (Kennel), Roberto Salvado (Acade), Luis F. Pérez (Acade) participan en DBMV
Antonio de Castro (Kennel) participa en DR4
Gumersindo Martínez (Kennel) participa en DS2

Julia Salvado (Acade) participa en DS1J
Carmen Salvado (Acade) participa en DS1I

Carmen Salvado (Acade) primeira en DS1I
Valeria B. Guridi (AGomez) primeira en DCWJ
Carmen Salvado (Acade) primeira en DCI
Julia Salvado (Acade) segunda en DCWJ
Mónica Touriño (Kennel) segunda en DCW
Jacobo Corbacho (Acade) segundo en DCMJ
Óscar Piñeiro (Kennel) terceiro en DCM
Julia Salvado (Acade) terceira en DS1J
Estela Corbacho (Acade) terceira en DCWJ

Resultados 1ª xornada: [ver]
Resultados
finais: [ver]
Fotos do Campionato: [ver]

Mushing Villamanta 2021

Os día 16 e 17 de xaneiro celébrase o Mushing de Villamanta – 2ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Villamanta (Madrid).
Máis información [ver].

Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Antonio de Castro (Kennel), Valeria B. Guridi (AGómez), Miguel Beiro (AGómez), Moab A. González (AGómez), Luis F. Pérez (Acade), Roberto Salvado (Acade), Jacobo Corbacho (Acade), Julia Salvado (Acade), Carmen Salvado (Acade), Estela Corbacho (Acade) participan nesta competición.

APLAZADA

Resultados [ver]

Clasificación da Copa de España