Archivo de la etiqueta: mushing

Campionato España Mushing Terra 2021

Os días 27 e 28 de febreiro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Ólvega (Soria).
Máis información aquí.

  • Nota informativa: [ver]
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída 1ª jornada: [ver]

O peche de inscripcións o día 11 de febreiro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Mónica Touriño (Kennel) participa en DCW
Óscar Piñeiro (Kennel), Miguel Beiro (AGomez) participan en DCM

Luis F. Pérez (Acade) participa en DCMV
Estela Corbacho (Acade), Julia Salvado (Acade), Valeria B. Guridi (AGomez) participan en DCWJ
Jacobo Corbacho (Acade) participa en DCMJ
Carmen Salvado (Acade) participa en DCI

Gumersindo Martínez (Kennel) participa en DCMV
Antonio de Castro (Kennel), Moab A. González (AGomez) participan en DBM

Paula Hernández (AGomez) participa en DBWV
José A. Castro (Kennel), Roberto Salvado (Acade), Luis F. Pérez (Acade) participan en DBMV
Antonio de Castro (Kennel) participa en DR4
Gumersindo Martínez (Kennel) participa en DS2

Julia Salvado (Acade) participa en DS1J
Carmen Salvado (Acade) participa en DS1I

Carmen Salvado (Acade) primeira en DS1I
Valeria B. Guridi (AGomez) primeira en DCWJ
Carmen Salvado (Acade) primeira en DCI
Julia Salvado (Acade) segunda en DCWJ
Mónica Touriño (Kennel) segunda en DCW
Jacobo Corbacho (Acade) segundo en DCMJ
Óscar Piñeiro (Kennel) terceiro en DCM
Julia Salvado (Acade) terceira en DS1J
Estela Corbacho (Acade) terceira en DCWJ

Resultados 1ª xornada: [ver]
Resultados
finais: [ver]
Fotos do Campionato: [ver]

Mushing Villamanta 2021

Os día 16 e 17 de xaneiro celébrase o Mushing de Villamanta – 2ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Villamanta (Madrid).
Máis información [ver].

Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Antonio de Castro (Kennel), Valeria B. Guridi (AGómez), Miguel Beiro (AGómez), Moab A. González (AGómez), Luis F. Pérez (Acade), Roberto Salvado (Acade), Jacobo Corbacho (Acade), Julia Salvado (Acade), Carmen Salvado (Acade), Estela Corbacho (Acade) participan nesta competición.

APLAZADA

Resultados [ver]

Clasificación da Copa de España

Copa de España de Mushing 2020 – Resultados

Unha vez finalizada a Copa de España de Mushing, que se ven celebrando durante esta tempada, os resultados máis destacados dos deportistas galegos foron:

Óscar Piñeiro (Kennel) 1º en DCM
Mónica Touriño (Kennel) 1ª en DCW

Julia Salvado (Acade) 1ª en DCWJ
Paula Hernández (AGomez) 1ª en DBWV
Julia Salvado (Acade) 1ª en DS1WJ
Roberto Salvado (Acade) 3º en DBMV
Galicia cuarta por Autonomías

Clasificación final da Copa de España [ver]

Campionato España Mushing Neve 2020

Os días 21 e 22 de marzo celébranse os Campionatos de España de Mushing Neve na estación de Baqueira Beret (Lleida).
Máis información aquí.

APLAZADO

  • Regulamento Campionatos de España de Mushing Neve [ver]
  • Instruccións Campionato de España de Mushing Neve [ver]
  • Convocatoria [ver]
  • Información [ver]
  • Lista de inscritos provisional [ver]
  • 2ª Lista de inscritos provisional [ver]
  • Lista de saída [ver]

Roberto Salvado (Acade) participa en SP2
Mónica Touriño (Kennel) participa en CW
Julia Salvado (Acade) participa en CJ
Óscar Piñeiro (Kennel) participa en CM

Resultados [ver]. 

Mushing Salas de los Infantes 2020

O día 23 de febreiro celébrase o Mushing de Salas de los Infantes – 4ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Salas de los Infantes (Burgos).
Máis información [ver].

Lorena Cabrero (SenBal), Joseba Garcia (SenBal), Víctor Hernández (SenBal), Gemma Sánchez (SenBal), Iciar Gallo (SenBal), Angel Guillamón (SenBal), Moab A. González (AGomez), Miguel Beiro (AGomez), Bruno Enes (AGomez), Ramiro Couce (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Valeria Guridi (AGomez), Domingo Beiro (AGomez), Francisca Ferreiro (AGomez), Paula Mayobre (AGomez), Roberto Salvado (Acade), Marcos Otero (Acade), Luis Pérez (Acade), Julia Salvado (Acade), Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), Cristian Martínez (Kennel) participan nesta proba.

Julia Salvado 1ª en DSW1J
Julia Salvado 1ª en DCWJ
Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 1º en DCM
Valeria Guridi 2ª en DCWJ
Bruno Enes 2º en DCMJ
Joseba García 3º en DBM
Víctor Hernández 3º en DBMV
Paula Hernández 3ª en DBWV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Campionatos Castela-León Mushing Neve 2020

Os día 15 e 16 de febreiro celébranse os Campionatos de Castela-León de Mushing Neve na localidade de Vegarada (León).
Máis información [ver].

Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (Acade), Javier Bodego (Acade) participan nesta proba.

APLAZADA POR FALTA DE NEVE

Resultados [ver].

Mushing Moralzarzal 2020

O día 26 de xaneiro celébrase o Mushing de Moralzarzal – 3ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Moralzarzal (Madrid).
Máis información [ver].

Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Cristian Martínez (Kennel), Aránzazu Berrocal (Kennel), Roberto Salvado (Acade), Julia Salvado (Acade), Marcos Otero (Acade), Luis F. Pérez (Acade), Moab A. González (AGomez), Miguel Beiro (AGomez), Bruno Enes (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Daniel García (AGomez), José C. Ferreira (AGomez), Valeria Guridi (AGomez), Domingo Beiro (AGomez), Lorena Cabrero (SenBal), Joseba García (SenBal), Víctor Hernández (SenBal), Gemma Sánchez (SenBal) e Pedro A. Guillamón (SenBal), Arturo González (Zarkocan) participan nesta proba.

Julia Salvado 1ª en DCWJ
Mónica Touriño 1ª en DCW
Òscar Piñeiro 1º en DCM
Paula Hernández 1ª en DBVW
Valeria Guridi 2ª en DCWJ
Julia Salvado 2ª en DS1J
Víctor Hernández 2º en DBMV
Bruno Enes 3º en DCMJ
Óscar Piñeiro 3º en DR4

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]