Archivo de la etiqueta: copa españa

Mushing A Estrada 2017 – Copa de España

O día 8 de decembro celébrase o Mushing de A Estrada – 2ª Proba da Copa de España de Mushing na localidade de A Estrada (Pontevedra).
Máis info aquí.
Web RFEDI aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Cartel da proba [aquí]
  • Inscripción web organizador [aquí]
  • Lista de inscritos Copa de España [ver]
  • Lista de saída [ver]

A inscrición para os participantes da Copa de España de Mushing ten que facerse tamén a través da extranet da RFEDI.

Resultados Mushing A Estrada Copa España
Fotos Mushing A Estrada Copa España

Clasificación da Copa de España de Mushing [ver]

Mushing San Adrián de Juarros 2017

O día 19 de novembro celébrase o Mushing de San Adrián de Juarros – 1ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de San Adrián de Juarros (Burgos).
Máis información [ver].

Mª Francisca Ferreiro (Lobos), Ramiro Couce (Lobos), Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Eloy Suárez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Francisco Alfaro (Kennel), Manuel Domínguez (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Belén Bascoy (CVigo), Susana Pérez-Bello (CVigo), David Suárez (CVigo), Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE),  Julia Castro (ACADE), Nerea González (ACADE), Sonia Lois (ACADE), Julia Salvado (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Fernando Pérez (SenBal), José L. Míguens (SenBal), Joseba García (SenBal), Alejandro Gómez (AGomez), Arturo González (AGomez), Santiago Santiago (AGomez), Diego Fernández (AGomez), Alba Paz (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Cristian Dueso (AGomez) participan nesta proba.

Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 1º en DCM
Alejandro Gómez 1º en DCMV
Julia Salvado 2ª en DCI
Fernando Pérez 3º en DCM
Fernando Pérez 3º en DS2
Roberto Salvado 3º en DBMV
Paula Hernández 3ª en DBWV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Copa de España de Mushing 2017 – Resultados

Unha vez finalizada a Copa de España de Mushing, que se ven celebrando durante esta tempada, os resultados máis destacados dos deportistas galegos foron:

Óscar Piñeiro (KENNEL) 1º na Xeral de Canicross
Óscar Piñeiro (KENNEL) 1º en Canicross Sénior
Luis F. Pérez (ACADE) 2º en Canicross Veterán 2
Mónica Touriño (KENNEL) 1ª na Xeral de Canicross
Mónica Touriño (KENNEL) 1ª en Canicross Sénior
Sonia Lois (ACADE) 1ª en Canicross Veterán
Mª Francisca Ferreiro (LOBOS) 2ª en Canicross Veterán
José L. Miguens (KENNEL) 2º en Canicross Júnior
Roberto Salvado (ACADE) 1º en Bikejoring Veterán
Alejandro Gómez (AGOMEZ) 3º en Bikejoring Veterán
Paula Hernández (AGOMEZ) 3ª na Xeral de Bikejoring
Paula Hernández (AGOMEZ) 3ª en Bikejoring Sénior
Ramiro Couce (LOBOS) 3º en DS1
Galicia segunda por Autonomías

Clasificación final da Copa de España [ver]

Mushing Covarrubias 2017

O día 19 de febreiro celébrase o Mushing de Covarrubias – 4ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Covarrubias (Burgos).
Máis información [ver].

Noelia Piñeiro (Kennel), Mónica Touriño (Kennel), Mª Francisca Ferreiro (Lobos), Sonia Lois (Acade), Julia Castro (Acade), Paula Hernández (AGomez), Óscar Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), José L. Miguens (Kennel), Roberto Salvado (Acade), Albino Mayán (Acade), Luis Pérez (Acade), Francisco Alfaro (Indep), Alejandro Gómez (AGomez), Benito T. Currás (CVigo) participan nesta proba.

Óscar Piñeiro 1º en DCM
José L. Miguens 1º en DCMJ
Roberto Salvado 1º en DBMV
Mónica Touriño 3ª en DCW
Alejandro Gómez 3º en DBMV
Alejandro Gómez 3º en DR2
Roberto Salvado 3º en DCMV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing La Pobla de Cérvoles 2017

Os día 4 e 5 de febreiro celébrase o Mushing de La Pobla de Cérvoles – 3ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Pobla de Cérvoles (Lleida).
Máis información [ver].

Noelia Piñeiro (Kennel), Mónica Touriño (Kennel), Paula Hernández (AGomez), Óscar Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Roberto Salvado (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Benito T. Currás (CVigo), Alejandro Gómez (AGomez)  participan nesta proba.

Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 1º en DCM
Roberto Salvado 2º en DBMV
Paula Hernández 3ª en DBW

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing Villamanta 2017

O día 22 de xaneiro celébrase o Mushing de Villamanta – 2ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Villamanta (Madrid).
Máis información [ver].

Noelia Piñeiro (Kennel), Mª Francisca Ferreiro (Lobos), Belén Bascoy (CVigo), Mónica Touriño (Kennel), Sonia Lois (ACADE), Julia Castro (ACADE), Paula Hernández (AGomez), Mª José Hernández (AGomez), Gumersindo Martínez (Kennel), José L. Miguens (Kennel), Césa F. Blanco (CVigo), Benito Curras (CVigo), David Costas (CVigo), David Suárez (CVigo), Oscar Piñeiro (Kennel), Ramiro Couce (Lobos), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Francisco Alfaro (Indep), Alejandro Gómez (AGomez) participan nesta proba.

Roberto Salvado 1º en DBMV
Mónica Touriño 1ª en DCW
Óscar Piñeiro 2º en DCM
José L. Miguens 2º en DCWJ
Alejandro Gómez 3º en DBMV
Sonia Lois 3ª en DCWV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing A Estrada 2016 – Copa de España

O día 18 de decembro celébrase o Mushing de A Estrada – 1ª Proba da Copa de España de Mushing na localidade de A Estrada (Pontevedra).
Máis info aquí.
Web RFEDI aquí.

  • Regulamento da proba [ver]
  • Cartel da proba [aquí]
  • Inscripción web organizador [aquí]
  • Lista de inscritos Copa de España [ver]
  • Lista de saída [ver]
  • Retransmisión en directo de la prueba: [ver]

A inscrición para os participantes da Copa de España de Mushing ten que facerse tamén a través da extranet da RFEDI.

Resultados Mushing A Estrada Copa España
Fotos Mushing A Estrada Copa España

Clasificación da Copa de España de Mushing [ver]

mushingaestrada2016_coemt

Copa de España de Mushing 2016 – Resultados

Unha vez finalizada a Copa de España de Mushing, que se ven celebrando durante esta tempada, os resultados máis destacados dos deportistas galegos foron:

Óscar Piñeiro (KENNEL) 1º na Xeral de Canicross
Alejandro Gómez (AGOMEZ) 3º na Xeral de Canicross
Óscar Piñeiro (KENNEL) 1º en Canicross Élite
Alejandro Gómez (AGOMEZ) 3º en Canicross Élite
Gumersindo Martínez (KENNEL) 2º na Xeral de Canicross Veterán
Roberto Salvado (ACADE) 3º na Xeral de Canicross Veterán
Gumersindo Martínez (KENNEL) 2º en Canicross Veterán 1
Roberto Salvado (ACADE) 3º en Canicross Veterán 1
Luis F. Pérez (ACADE) 3º en Canicross Veterán 2
Mónica Touriño (KENNEL) 1ª en Canicross Élite
José L. Miguens (KENNEL) 1º en Canicross Júnior
Roberto Salvado (ACADE) 3º na Xeral de Bikejoring
Roberto Salvado (ACADE) 3º en Bikejoring Élite
Albino Mayán (ACADE) 1º en Bikejoring Veterán
Noelia Piñeiro (KENNEL) 2ª en Bikejoring Élite
Galicia terceira por Autonomías

Clasificación final da Copa de España [ver]