Archivo de la etiqueta: copa españa

Mushing Aranda de Duero 2024

Os días 2 e 3 de marzo celébrase o Mushing Memorial Juan Carlos Quintana – 5ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Aranda de Duero (Burgos).
Máis información [ver].

Óscar Piñeiro (Kennel), Mónica Touriño (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Eloy Suárez (Kennel), Valeria B. Guridi (AGómez), Domingo Beiro (AGómez), Miguel Beiro (AGómez) Ricardo Costa (AGómez), Ramiro Couce (AGómez), Jacobo Corbacho (Acade), Roberto Salvado (Acade), Julia Salvado (Acade), Marcos Otero (Acade), Alba Bujáns (Acade), Paula Otero (Acade), Roberto Valverde (Zarkocan), Diego Celestino (Zarkocan) participan nesta proba.

Lista de saída [ver]
Resultados [ver]

Clasificación da Copa de España [ver]

Mushing Hostalric 2024

Os días 10 e 11 de febreiro celébrase o Mushing Hostalric – 4ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Hostalric (Girona).
Máis información [ver].

Óscar Piñeiro (Kennel), Mónica Touriño (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Eloy Suárez (Kennel), Valeria B. Guridi (AGómez), Domingo Beiro (AGómez), Miguel Beiro (AGómez) participan nesta proba.

Valeria B. Guridi (AGomez) 3ª en DCW

Lista de saída [ver]
Resultados [ver]

Clasificación da Copa de España [ver]

Copa España Movistar SBX 2024

O día 11 de febreiro celébrase a 2ª Fase da Copa España Snowboard Cross (SBX) DPD en Baqueira Beret (Lleida).
Máis info aquí.

Angel Torres (Manzaneda.info) participa en SBX DPD

Resultados [ver].

Copa España Movistar SBX 2024

O día 21 de xaneiro celébrase a 1ª Fase da Copa España SnowboarCross (SBX) DPD en Baqueira Beret (Lleida).
Máis info aquí.

Angel Torres (Manzaneda.info) participa en SBX DPD

Resultados [ver].

Mushing Alcalá de Guadaira 2024

Os días 13 e 14 de xaneiro celébrase o Mushing de Alcalá de Guadaira – 2ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Alcalá de Guadaira (Sevilla).
Máis información [ver].

Óscar Piñeiro (Kennel), Mónica Touriño (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), José M. Triñanes (Kennel), Cristian Martínez (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Eloy Suárez (Kennel), Valeria B. Guridi (AGomez), Jacobo Corbacho (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Alba Bujáns (ACADE), Paula Otero (ACADE), Roberto Salvado (ACADE) participan nesta competición.

Alba Buján (ACADE) 1ª en DCWJ
Paula Otero (ACADE) 1ª en DCWA
Jacobo Corbacho (ACADE) 1º en DS1M
Marcos Otero (ACADE) 2º en DCMV

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]