Archivo de la etiqueta: cercedilla

IV Canicross Cercedilla 2014

O día 23 de novembro celébrase o IV Canicross de Cercedilla – 1ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Cercedilla (Madrid).
Máis información [ver].

Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Pablo Enjuto (ACADE), Sonia Lois (ACADE), Julia Castro (ACADE), Santiago Rodríguez (ACADE), David de la Fuente (ACADE), César Blanco (CVIGO), José Casal (CVIGO), David Costas (CVIGO), Alberto González (CVIGO), David Suárez (CVIGO), Noelia Piñeiro (AGOMEZ), Mónica Touriño (AGOMEZ), Francisco Alfaro (AGOMEZ), Alejandro Gómez (AGOMEZ), Arturo González (AGOMEZ), Fernando Pérez (AGOMEZ), Óscar Piñeiro (AGOMEZ) e Gumersindo Martínez (AGOMEZ) participan nesta proba.

Albino Mayán (ACADE) 2º en Bikejoring Veteráns.
Noelia Piñeiro (AGOMEZ) 3ª en Bikejoring Damas.
Roberto Salvado (ACADE) 3º en Canicross Veteráns.
Óscar Piñeiro (AGOMEZ) 1º, Alejandro Gómez (AGOMEZ) 2º y Fernando Pérez (AGOMEZ) 3º en Canicross Senior.
Mónica Touriño (AGOMEZ) 2ª en Canicross Senior.

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Canicross Cercedilla 2014

O día 9 de febreiro celébrase o III Canicross de Cercedilla – 5ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Cercedilla (Madrid).
Máis información [ver].

Alejandro Gómez (A.GOMEZ), Gumersindo Martínez (A.GOMEZ), Óscar Piñeiro (A.GOMEZ), Mónica Touriño (A.GOMEZ), Noelia Piñeiro (A.GOMEZ), Ledicia Seoane (A.GOMEZ), Roberto Salvado (ACADE) e Albino Mayán (ACADE) participan nesta proba.

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Canicross Cercedilla 2013

O día 2 de decembro celébrase o II Canicross de Cercedilla – 2ª proba da Copa de España de Canicross/Bikejoring na localidade de Cercedilla (Madrid).
Máis información [ver].

Julia Castro (ACADE), Mónica Touriño (ACADE), Noelia Piñeiro (ACADE), Alejandro Gómez (ACADE), Moisés Núñez (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Ramón Mayán (ACADE), Roberto Salvado (ACADE) e Oscar Piñeiro (ACADE) participan nesta proba.

Mónica Touriño 3ª clasificada en Canicross Senior, Oscar Piñeiro 1º clasificado en Canicross Senior, Alejandro Gómez 1º clasificado e Roberto Salvado 2º clasificado en Canicross Veterán.
Roberto Salvado 3º clasificado en Bikejoring.

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]