Archivo de la etiqueta: canicross

Campionato do Mundo IFSS Mushing Terra 2019

Os días 23 a 27 de outubro celébrase o Campionato do Mundo IFSS de Mushing Terra na localidade de Nybro (Suecia)
Máis información aquí.

Oscar Piñeiro (Kennel DEN) participa en DCM
Mónica Touriño (Kennel DEN) participa en DCW
Roberto Salvado (ACADE) e Moab A. González (AGómez) participan en DBM

Óscar Piñeiro 5º en DCM
Mónica Touriño 6ª en DCW
Moab A. González 34º en DBM
Roberto Salvado DNS en DBM

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

Campionato de Europa ICF Canicross en Terra 2019

Os días 16 a 21 de outubro celébrase o Campionato de Europa ICF de Canicross Terra na localidade de Chevetogne (Bélgica)
Máis información aquí.

Oscar Piñeiro (Kennel DEN), Miguel Beiro (AGómez) participan en DCMS
Catarina Triñanes (Kennel DEN) participa en DCWS
Mónica Touriño (Kennel DEN) participa en DCWMI
Víctor Hernández (SenBal) participa en DCMMI
Fernando Pérez (SenBal) participa en DSMS

Moab A. González (AGómez) participa en DBMS
Roberto Salvado (ACADE), Marcos Otero (ACADE) participan en DBMMI
Julia Salvado (ACADE) participa en DCMYB

Mónica Touriño 3ª en DCV1
Óscar Piñeiro 4º en DCMS
Julia Salvado 6ª en DCMY
Fernando Pérez 11º en DSMS
Roberto Salvado 19º en DBM1
Moab A. González 19º en DBMS
Marcos Otero 25º en DBM1
Miguel Beiro 36º en DCMS

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

Campionato do Mundo IFSS Mushing en Terra 2017

Os días 23, 24, 25 e 26 de novembro celébrase o Campionato do Mundo IFSS de Mushing Terra (IFSS World Championships Dryland) na localidade de Szamotuly-Kolze (Polonia)
Máis información aquí.

Mónica Touriño (Kennel) participa en DCW, Óscar Piñeiro (Kennel) participa en DCM, Roberto Salvado (Acade) participa en DBMV, Fernando Pérez (Senbal) participa en DCM.

Mónica Touriño 4ª clasificada.
Óscar Piñeiro 4º clasificado.
Fernando Pérez 7º clasificado.
Roberto Salvado 16º clasificado

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

Campionato de Europa ECF Canicross en Terra 2017

Os días 12, 13, 14 e 15 de outubro celébrase o Campionato de Europa ECF de Canicross Terra (ECF European Canicross Championships) na localidade de Santa María Maggiore (Italia)
Máis información aquí.

Roberto Salvado (ACADE) participa en DBMV1, Albino Mayán (ACADE) participa en DBMV1, Paula Hernández (AGOMEZ) participa en DBW e DCW, Alejandro Gómez (AGOMEZ) participa en DBMV2 e DCMV2.

Roberto Salvado 9º en Bikejoring Veterán. Albino Mayán 20º en Bikejoring Veterán.

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

Campionato de Europa ECF Canicross en Terra 2016

Os días 15 e 16 de outubro celébrase o Campionato de Europa ECF de Canicross Terra (ECF European Canicross Championships) na localidade de Nové Mêsto na Moravê (República Checa).
Máis información aquí.

Roberto Salvado (ACADE) participa na categoría de Canicross Veterán e Bikejoring Sénior.
Luis Pérez Suárez (ACADE) participa na categoría de Bikejoring Veterán e Canicross Veterán.

Luis F. Pérez (ACADE) 9º clasificado en Canicross Master II.
Roberto Salvado (ACADE) 10º clasificado en Canicross Master I.

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

ce_ecf2016

 

Campionato de Europa ECF Canicross en Terra 2015

Os días 10 e 11 de outubro celébrase o Campionato de Europa ECF de Canicross Terra (ECF European Canicross Championships) na localidade de Blairgowrie (Escocia).
Máis información aquí.

Mónica Touriño (AGOMEZ) participa na categoría de Canicross Veterán.
Roberto Salvado (ACADE) participa na categoría de Canicross Veterán e Bikejoring Veterán.
Ramón Albino Mayán (ACADE) participa na categoría de Bikejoring Veterán.
Óscar Piñeiro (AGOMEZ) participa na categoría de Canicross Sénior.

Mónica Touriño 5ª en Canicross Veterán
Roberto Salvado 6º en Bikejoring Veterán
Óscar Piñeiro 6º en Canicross Sénior
Albino Mayán 7º en Bikejoring Veterán

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

ECF_European_Canicross_Championships

Mushing Comillas 2015

O día 18 de xaneiro celébrase o III Mushing de Comillas – 3ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Comillas (Cantabria).
Máis información [ver].

Roberto Salvado (ACADE), Pablo Enjuto (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Sonia Lois (ACADE), Julia Castro (ACADE), Paula Hernández (AGOMEZ), Mónica Touriño (AGOMEZ), Alejandro Gómez (AGOMEZ), Gumersindo Martínez (AGOMEZ), Fernando Pérez (AGOMEZ), Óscar Piñeiro (AGOMEZ) participan nesta proba.

Alejandro Gómez (AGOMEZ) 1º y Fernando Pérez (AGOMEZ) 2º en Canicross Sénior.
Mónica Touriño (AGOMEZ) 1ª y Paula Hernández (AGOMEZ) 3ª en Canicross Sénior.
Roberto Salvado (ACADE) 1º en Bikejoring Sénior.
Albino Mayán (ACADE) 1º en Bikejoring Veterano.
Paula Hernandez (AGOMEZ) 1ª en Bikejoring Sénior.

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]