Archivo de la etiqueta: 2017

Campionato do Mundo IFSS Mushing en Terra 2017

Os días 23, 24, 25 e 26 de novembro celébrase o Campionato do Mundo IFSS de Mushing Terra (IFSS World Championships Dryland) na localidade de Szamotuly-Kolze (Polonia)
Máis información aquí.

Mónica Touriño (Kennel) participa en DCW, Óscar Piñeiro (Kennel) participa en DCM, Roberto Salvado (Acade) participa en DBMV, Fernando Pérez (Senbal) participa en DCM.

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.

Campionato España Mushing Terra 2017

Os días 2 e 3 de decembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Valladolid.
Máis información aquí 

  • Convocatoria: [ver
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída: [ver]

O peche de inscripcións o día 15 de novembro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Mónica Touriño (Kennel), Belén Bascoy (CVigo), Susana Pérez-Bello (CVigo), Julia Castro (ACADE), Nerea González (ACADE) participan en DCW.
Óscar Piñeiro (Kennel), Moab González (Kennel), David Suárez (CVigo), Fernando Pérez (SenBal), José L. Miguens (SenBal), Joseba García (SenBal), Eloy Suárez (Kennel), David Costas (CVigo), Rául Bouzas (AGomez), Arturo González (AGomez), Iván Hierro (AGomez), Santiago Santiago (AGomez) participan en DCM.
Julia Salvado (ACADE), Carolina Santos (AGomez) participan en DCI.
Sonia Lois (ACADE), Paula Hernández (AGomez), Mª Francisca Ferreiro (Lobos) participan en DCWV.
Gumersindo Martínez (Kennel), Manuel Domínguez (Kennel), Pedro A. Guillamón (SenBal), Luis F. Pérez (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A. Novo (AGomez) participan en DCMV.
Noelia Piñeiro (Kennel), Alba Paz (AGomez) participan en DBW.
Joseba García (SenBal), Diego Fernández (AGomez), Daniel García (AGomez) participan en DBM.
Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A. Novo (AGomez), Ramiro Couce (Lobos) participan en DBMV.
Paula Hernández (AGomez) participa en DBWV.
Mónica Touriño (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Fernando Pérez (SenBal), David López (CCM), Alejandro Gómez (AGomez), Ramiro Couce (Lobos) participan en DS2.
Cristian Dueso (AGomez) participa en DS1.

Resultados finales: [ver].

Campionato de Europa ECF Canicross en Terra 2017

Os días 12, 13, 14 e 15 de outubro celébrase o Campionato de Europa ECF de Canicross Terra (ECF European Canicross Championships) na localidade de Santa María Maggiore (Italia)
Máis información aquí.

Roberto Salvado (ACADE) participa en DBMV1, Albino Mayán (ACADE) participa en DBMV1, Paula Hernández (AGOMEZ) participa en DBW e DCW, Alejandro Gómez (AGOMEZ) participa en DBMV2 e DCMV2.

Roberto Salvado 9º en Bikejoring Veterán. Albino Mayán 20º en Bikejoring Veterán.

Listas de saída aquí.
Resultados completos
aquí.