Campionato España Mushing Terra 2019

Os días 7 e 8 de decembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Boborás (Ourense).
Máis información aquí.

  • Convocatoria: [ver]
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Dossier [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída 1ª jornada: [ver]
  • Listas de saída 2ª jornada:[ver]
  • Streaming 1ª jornada [aquí]
  • Streaming 2ª jornada [aquí]

O peche de inscripcións o día 19 de novembro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.
Inscripción deportistas galegos para a proba de relevos [formulario]

Alba Ferreiro (Zarkocan), Raquel Leston (Zarkocan), Belén Bascoy (CCVigo), Mónica Touriño (Kennel), Aránzazu Berrocal (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), Lorena Cabrero (SenBal) participan en DCW
Diego Celestino (Zarkocan), Antoni Perelló (AtlCan), Óscar Piñeiro (Kennel), Cristian Martínez (Kennel), José M. Vigide (Kennel), Pablo Rico (Acade), José L. Míguens (SenBal), Fernando Pérez (DCM), Miguel Beiro (AGomez), Santiago Santiago (Zarkocan) participan en DCM
Gemma Sánchez (SenBal), Iciar Gallo (SenBal) participan en DCWV
Agustín Pontevedra (CCVigo), Gumersindo Martínez (Kennel). David Costas (CCVigo), José Rodríguez (Acade), Marcos Otero (Acade), Manuel R. Pérez (Acade), Luis Perez (Acade), Pedro A. Guillamón (SenBal), José C. Ferreira (AGomez), Alejandro Castro (Zarkocan), Alejandro Gómez (AGomez), Arturo González (Zarkocan) participan en DCMV
Julia Salvado (Acade), Valeria B. Guridi (AGomez) participan en DCWJ
Jacobo Corbacho (SenBal) participa en DCMJ
Sabela Rendondo (AtlCan), Alba Buján (SenBal), Estela Corbacho (SenBal) participan en DCI
Noelia Piñeiro (Kennel) participa en DBW
Antonio de Castro (Zarkocan), Angel Lira (Zarkocan), Alberto Villanueva (CCVIgo), Gustavo Carracedo (Acade), Ramiro Tosar (Acade), Joseba García (SenBal), Moab A. González (AGomez), Daniel García (AGomez), Diego Fernández (Zarkocan) participan en DBM
Sonia Lois (Acade), Paula Hernández (AGomez) participa en DBWV
Alberto González (CCVigo), Marco A. Pérez (AtlCan), Marcos Otero (Acade), Luis Pérez (Acade), Santiago Rodriguez (Acade), Roberto Salvado (Acade), Víctor Hernández (SenBal), Víctor M. Loira (AGomez), Domingo Beiro (AGomez), Alejandro Gómez (AGomez) participan en DBMV
Angel Lira (Zarkocan), Fernando Pérez (SenBal) participan en DS1
Julia Salvado (Acade) participa en DS1J
Sabela Redondo (AtlCan) participa en DS1I
Gumersindo Martínez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Ramiro Couce (AGomez), Alejandro Gómez (AGomez) participa en DS2
José Mª Suárez (AtlCan) participa en DR4N
Oscar Piñeiro (Kennel)+Mónica Touriño (Kennel)+Roberto Salvado (Acade) Relevo Galicia 1
José L. Míguens (Acade)+Fernando Pérez (SenBal)+Ángel Lira (Zarkocan) Relevo Galicia 2

Julia Salvado CAMPIONA DE ESPAÑA DSW1J
Sabela Redondo CAMPIONA DE ESPAÑA DSW1Y
Valeria B. Guridi CAMPIONA DE ESPAÑA DCWJ
Alba Buján CAMPIONA DE ESPAÑA CDWY
Mónica Touriño CAMPIONA DE ESPAÑA DCW
Óscar Piñeiro CAMPIÓN DE ESPAÑA DCM
Estela Corbacho SUBCAMPIONA DE ESPAÑA DCWY
Fernando Pérez SUBCAMPIÓN DE ESPAÑA DS1
Roberto Salvado SUBCAMPIÓN DE ESPAÑA DBMV
Víctor Hernández TERCEIRO DE ESPAÑA DBMV
Paula Hernández TERCEIRA DE ESPAÑA DBWV
Bruno Enes TERCEIRO DE ESPAÑA DCMJ
José C. Ferreira TERCEIRO DE ESPAÑA DCMV
Julia Salvado TERCEIRA DE ESPAÑA DCWJ
Sabela Redondo TERCEIRA DE ESPAA DCWY
Relevo Galicia 1 CAMPIÓN DE ESPAÑA de Relevos
Relevo Galicia 2 TERCEIRO DE ESPAÑA de Relevos

Resultados 1ª xornada: [ver]
Resultados
finais: [ver]
Fotos do Campionato: [ver]

Un pensamiento en “Campionato España Mushing Terra 2019

  1. Pingback: Campionato España Mushing Terra 2019 – Deporte Galicia

Los comentarios están cerrados.