Mushing San Adrián de Juarros 2017

O día 19 de novembro celébrase o Mushing de San Adrián de Juarros – 1ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de San Adrián de Juarros (Burgos).
Máis información [ver].

Mª Francisca Ferreiro (Lobos), Ramiro Couce (Lobos), Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Eloy Suárez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Francisco Alfaro (Kennel), Manuel Domínguez (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Belén Bascoy (CVigo), Susana Pérez-Bello (CVigo), David Suárez (CVigo), Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE),  Julia Castro (ACADE), Nerea González (ACADE), Sonia Lois (ACADE), Julia Salvado (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Fernando Pérez (SenBal), José L. Míguens (SenBal), Joseba García (SenBal), Alejandro Gómez (AGomez), Arturo González (AGomez), Santiago Santiago (AGomez), Diego Fernández (AGomez), Alba Paz (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Cristian Dueso (AGomez) participan nesta proba.

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

 

Campionato España Mushing Terra 2017

Os días 2 e 3 de decembro celébranse os Campionatos de España de Mushing Terra na localidade de Valladolid.
Máis información aquí 

  • Convocatoria: [ver
  • Regulamento Cto. España: [ver]
  • Instruccións Cto. España: [ver]
  • Lista provisional de inscritos: [ver]
  • Listas de saída: [ver]

O peche de inscripcións o día 15 de novembro ás 15:00 horas. Obligatorio facelo a través da extranet da RFEDI.

Mónica Touriño (Kennel), Belén Bascoy (CVigo), Susana Pérez-Bello (CVigo), Julia Castro (ACADE), Nerea González (ACADE) participan en DCW.
Óscar Piñeiro (Kennel), Moab González (Kennel), David Suárez (CVigo), Fernando Pérez (SenBal), José L. Miguens (SenBal), Joseba García (SenBal), Eloy Suárez (Kennel), David Costas (CVigo), Rául Bouzas (AGomez), Arturo González (AGomez), Iván Hierro (AGomez), Santiago Santiago (AGomez) participan en DCM.
Julia Salvado (ACADE), Carolina Santos (AGomez) participan en DCI.
Sonia Lois (ACADE), Paula Hernández (AGomez), Mª Francisca Ferreiro (Lobos) participan en DCWV.
Gumersindo Martínez (Kennel), Manuel Domínguez (Kennel), Pedro A. Guillamón (SenBal), Luis F. Pérez (ACADE), Javier Bodego (ACADE), Marcos Otero (ACADE), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A. Novo (AGomez) participan en DCMV.
Noelia Piñeiro (Kennel), Alba Paz (AGomez) participan en DBW.
Joseba García (SenBal), Diego Fernández (AGomez), Daniel García (AGomez) participan en DBM.
Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (ACADE), Albino Mayán (ACADE), Luis F. Pérez (ACADE), Alejandro Gómez (AGomez), Luis A. Novo (AGomez), Ramiro Couce (Lobos) participan en DBMV.
Paula Hernández (AGomez) participa en DBWV.
Mónica Touriño (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Fernando Pérez (SenBal), David López (CCM), Alejandro Gómez (AGomez), Ramiro Couce (Lobos) participan en DS2.
Cristian Dueso (AGomez) participa en DS1.

Resultados finales: [ver].