Mushing Salas de los Infantes 2020

O día 23 de febreiro celébrase o Mushing de Salas de los Infantes – 4ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Salas de los Infantes (Burgos).
Máis información [ver].

Lorena Cabrero (SenBal), Joseba Garcia (SenBal), Víctor Hernández (SenBal), Gemma Sánchez (SenBal), Iciar Gallo (SenBal), Angel Guillamón (SenBal), Moab A. González (AGomez), Miguel Beiro (AGomez), Bruno Enes (AGomez), Ramiro Couce (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Valeria Guridi (AGomez), Domingo Beiro (AGomez), Francisca Ferreiro (AGomez), Paula Mayobre (AGomez), Roberto Salvado (Acade), Marcos Otero (Acade), Luis Pérez (Acade), Julia Salvado (Acade), Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), Cristian Martínez (Kennel) participan nesta proba.

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Campionatos Castela-León Mushing Neve 2020

Os día 15 e 16 de febreiro celébranse os Campionatos de Castela-León de Mushing Neve na localidade de Vegarada (León).
Máis información [ver].

Alberto González (CVigo), Roberto Salvado (Acade), Javier Bodego (Acade) participan nesta proba.

APLAZADA POR FALTA DE NEVE

Resultados [ver].

Mushing Moralzarzal 2020

O día 26 de xaneiro celébrase o Mushing de Moralzarzal – 3ª proba da Copa de España de Mushing na localidade de Moralzarzal (Madrid).
Máis información [ver].

Mónica Touriño (Kennel), Óscar Piñeiro (Kennel), Catarina Triñanes (Kennel), Gumersindo Martínez (Kennel), Noelia Piñeiro (Kennel), Cristian Martínez (Kennel), Aránzazu Berrocal (Kennel), Roberto Salvado (Acade), Julia Salvado (Acade), Marcos Otero (Acade), Luis F. Pérez (Acade), Moab A. González (AGomez), Miguel Beiro (AGomez), Bruno Enes (AGomez), Paula Hernández (AGomez), Daniel García (AGomez), José C. Ferreira (AGomez), Valeria Guridi (AGomez), Domingo Beiro (AGomez), Lorena Cabrero (SenBal), Joseba García (SenBal), Víctor Hernández (SenBal), Gemma Sánchez (SenBal) e Pedro A. Guillamón (SenBal), Arturo González (Zarkocan) participan nesta proba.

Julia Salvado 1ª en DCWJ
Mónica Touriño 1ª en DCW
Òscar Piñeiro 1º en DCM
Paula Hernández 1ª en DBVW
Valeria Guridi 2ª en DCWJ
Julia Salvado 2ª en DS1J
Víctor Hernández 2º en DBMV
Bruno Enes 3º en DCMJ
Óscar Piñeiro 3º en DR4

Resultados [ver].

Clasificación da Copa de España [ver]

Copa de Madrid Mushing Terra 2020

O día 19 de xaneiro celébrase unha proba da  Copa de Madrid de Mushing Terra na localidade de Valdeluz (Guadalajara).

Aránzazu Berrocal (Kennel) participa nesta proba.

Resultados [ver].

Subvencións Secretaría Xeral Deporte a Clubs Deportivos 2020

A Secretaría Xeral para o Deporte da Xunta de Galicia ven de convocar a concesión de Axudas Económicas a Clubs Deportivos, Sociedades Anónimas Deportivas e Seccións Deportivas (código de procedemento PR945C), para subvencionar actividades deportivas do ano 2020.
As solicitudes presentaranse obrigatoriamente a través da sede electrónica da Xunta de Galicia.

A data límite de presentación de solicitudes é o 10 de febreiro de 2020.

Información completa e solicitudes: [ver]